Energy

Plastová okna ENERGY jsou ideálním řešením pro náročné klienty, kteří kladou důraz na vysokou úsporu energií. Zaoblené tvary sedmikomorového rámu i sedmikomorového křídla zachovávají klasický vzhled oken a dávají vyniknout jednoduchosti a funkčnosti. Profilový systém je vyráběn bez přídavného recyklátu. Vnější tloušťka stěny plastového profilu je 3 mm čímž řadí tato plastová okna do třídy A dle ČSN EN 12608. Okna jsou vhodná jak do novostaveb, tak i do rekonstrukcí. Plastová okna ENERGY jsou standardně dodávána s izolačním trojsklem.

Unikátní středové těsnění, které je vyrobené z pěnového EPDM pomáhá dosáhnout lepších hodnot vzduchové neprůzvučnosti – zvyšuje celkovou zvukovou izolaci oken.

Technická specifikace

Energy

82 mm

Uf = 1,0 W/m2K

DRUTEX

78

Ug = 0,5 W/m2K

MACO

7/7

Uw = 0,81 W/m2K

trojité

48 mm

bílá / kašírování

Barevné varianty

Plastová okna řady ENERGY se dodávají v základním bílém provedení. Další možností je tzv. kašírování, kdy jsou okna potažena speciální folií Renolit, Hornschuch nebo Cova v různých barevných dekorech či imitacích dřeva. Základní barevná nabídka obsahuje 8 nejoblíbenějších folií a další šestnáct folií najdete v naší rozšířené nabídce. V případě požadavku můžou být plastová okna nastříkána dle vzorníku RAL.

Varianty zasklení

Plastová okna ENERGY jsou standardně zasklena izolačním trojsklem s koeficientem tepelné propustnosti Ug = 0,5 W/m2K . Mezi jednotlivými skly je použit tzv. teplý distančním rámečkem, který významně omezuje rosení oken v interiéru. Prostor mezi skly vyplňuje inertním plyn - ARGON. Izolační trojsklo lze nakombinovat v různých variantách dle Vašich požadavků. Nejčastěji se jedná o ornamentní skla, bezpečnostní skla a protihluková skla.

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Pokud jste se rozhodli pořídit si nová okna pro svou novostavbu či rekonstrukci využijte naší nabídky a domluvte si nezávaznou a bezplatnou konzultaci s našimi odborníky, kteří Vám pomůžou vybrat správná okna přímo pro danou stavbu..

571 424 052
info@spravnaokna.czNapište nám a my se Vám ozveme

* Povinne údaje