Vnitřní i venkovní parapety jsou nedílnou součástí nových oken. V naší široké nabídce naleznete parapety plastové a dřevotřískové určené převážně do interiérů, a parapety vyrobené z ohýbaného či taženého hliníku nebo parapety pozinkované, které jsou určeny pro exteriérové použití.

Plastové parapety

Plastové parapety jsou určeny pro vnitřní použití a jsou vyráběny z kvalitního PVC materiálu. Mezi hlavní výhody plastového parapetu patří dlouhá životnost, stálobarevnost, odolnost proti UV záření, široká nabídka dekorů a v neposlední ředě cena. V současné době si můžete vybrat ze sedmi základních ALFA folií a ze 17 RENOLITOVÝCH folií – jedná se o stejné folie, jaké jsou používány u plastových oken. Ukončení plastových parapetů je pomocí krytek.

Základní barevné provedení interiérových plastových parapetů:
AFLA folie: bílá, šedý mramor, jilm, buk, zlatý dub, ořech a antrcit
Renolitové fólie: zlatý dub, irský dub, tmavý dub, dub rustikální, dub bahenní, ořech, cherry amareto, cherry soft, mahagon, horská borovice, oregon, winchester, douglasie, macore, metbrush aluminium, šedá a antracit

Chci si

nechat poradit

Vím přesně,

co chci

Nevíte si rady a potřebujete poradit?

Zavolejte, napište nebo se rovnou zastavte do naší vzorkové prodejny ve Vsetíně. V příjemném prostředí a pří šálku dobré kávy probereme vaše představy a požadavky, a společně najdeme nejvhodnější řešení pro vaši stavbu.
Napište nám, rádi vám poradíme

    * Povinne údaje