Vnitřní horizontální žaluzie ISOTRA


Horizontální žaluzie patří k nejběžnějšímu typu zastínění, které se dodává do plastových a dřevěných oken. Naše široká nabídka interiérových žaluzií je složena z několika různých produktových řad, přičemž každá řada má své určení a specifika, přičemž žaluzie V-LITE jsou navrženy speciálně pro střešní okna. Můžete si vybrat téměř ze 70 barevných lamel a více než 20 imitací dřeva.

Interiérové žaluzie – Isotra HIT

Klasický design interiérové žaluzie Isotra HIT je správnou volbou pro Váš interiér. Standardní provedení horního profilu je v barvě bílé nebo hnědé s rozšířenou možností barevného provedení dle vzorníku RAL. Hledáte-li optimální poměr mezi cenou a kvalitou, tak je interiérová žaluzie HIT tou nejlepší volbou.


Interiérová žaluzie – Isotra HIT II

Nadčasový design, precizní provedení jednotlivých lamel a snadné ovládání – to jsou známky kvalitní interiérové žaluzie Isotra Systém HIT II. Tato interiérová žaluzie je praktickým pomocníkem, který k Vám vpustí přesně tolik světla, kolik právě potřebujete. Budete-li si přát, může být horní profil, dolní profil i lamely v imitaci dřeva.


Isotra CLASSIC

Střízlivý design, funkčnost a kvalitní hliníkové provedení jsou základní charakteristiky této žádané žaluzie. Interiérová žaluzie Isotra System Classic je optimálním řešením pro klasická i pro atypická okna. V porovnání s interiérovou žaluzií Isotra System HIT a HIT II. má žaluzie Isotra System Classic horní i dolní profil z hliníku, což zaručuje její vyšší pevnost a životnost. Je proto vhodná jako žaluzie do eurooken, avšak také do ostatních oken – plastových či hliníkových.


Interiérová žaluzie V-LITE pro střešní okna

Speciálně pro střešní okna byla vyvinuta interiérová žaluzie V-LITE, které má ovládání umístěná na vodící liště. Součástí žaluzií jsou hliníkové vodící lišty, které zajišťují stabilní polohu lamel. V případě, že je střešní okno umístěno ve vyšší poleze lze žaluzii pohodlně ovládat s pomocí ovládací tyče.

interierove-zaluzie.pdf

Chci si

nechat poradit

Vím přesně,

co chci

Interiérové látkové rolety

Zákazníkům, kteří hledají alternativu ke klasickým interiérovým žaluziím, nabízíme látkové rolety, které se montují přímo na plastová, dřevěná či hliníková okna, nebo můžou být namontovány na strop či stěnu před oknem. Pokud jste se rozhodli pomocí látkových rolet dotvořit Váš interiér, máme pro Vás připravenou širokou nabídku látek. Vybírat můžete z látek vzorovaných či jednobarevných s plně zatemňujícím účinkem nebo z látek, které částečně propouštějí světlo.


Látkové rolety ROLLITE

Zákazníkům, kteří hledají alternativu ke klasickým interiérovým žaluziím, nabízíme látkové rolety, které se montují přímo na plastová, dřevěná či hliníková okna, nebo můžou být namontovány na strop či stěnu před oknem. Pokud jste se rozhodli pomocí látkových rolet dotvořit Váš interiér, máme pro Vás připravenou širokou nabídku látek. Vybírat můžete z látek vzorovaných či jednobarevných s plně zatemňujícím účinkem nebo z látek, které částečně propouštějí světlo.


Látkové rolety VERRA

Interiérová roleta VERRA v plastovém, nebo VERRA METAL v kovovém provedení vám nabízí širokou škálu barevných odstínů a vzorů. Popusťte uzdu své fantazie a ozdobte si svá okna pestrými motivy, vylaďte interiér do své oblíbené barvy, hrajte si se světlem pronikajícím poloprůsvitnými látkami, anebo zahalte svá okna plným zatemněním. Ať je váš důvod pro použití látkových rolet jakýkoliv, vždy si můžete být jisti, že rolety dodají vašemu interiéru osobité kouzlo.


Látkové rolety DEN a NOC

Moderní řešení interiérového stínění nabízí látkové rolety DEN/NOC, které jsou někdy nazývány také jako ZEBRA, DUO, DUETTE či TWINROLL. Unikátní systém rolet je založen na dvouvrstvé látce, která střídá plné a průsvitné pruhy. Při ovládání rolety pomocí řetízku dochází k jejich vzájemnému překrývání, což umožňuje regulaci průniku světla do interiéru. Tyto rolety dokáží v interiéru zcela zastoupit funkce záclony, závěsu či žaluzie a přitom zachovat možnost regulace světla.


Rolety pro střešní okna R-lite

Rolety R-lite jsou určeny do všech typů střešní oken. Vysoce kvalitní provedení s hliníkovými vodícími lištami zajišťuje v kombinaci s vhodně zvolenou látkou plynulou regulaci světla. Můžete si vybrat látky vzorované či jednobarevné, s plně zatemňujícím účinkem nebo látky, které částečně propouštějí světlo. Pro rolety, které jsou určeny do dětských pokojů, máme v nabídce látky s pestrými motivy, které potěší každou dětskou duši.


Tip: dodáváme také speciální látky s obsahem skelného vlákna, vhodné zejména pro alergiky a typy látek se speciální nehořlavou úpravou. Interiérové rolety Rollite nabízíme i s motivy vhodnými do dětských pokojů.

Chci si

nechat poradit

Vím přesně,

co chci


PLISSE

Plisse je skládaná látková žaluzie, které oblékne Vaše okna, zútulní interiér a poskytne zastínění šité na míru. Vybrat si můžete plisované látky s různým stupněm propustnosti světla, látky zatemňující nebo látky s napařenou hliníkovou vrstvou, která eliminuje sílu tepelného záření. Ve srovnání s klasickou žaluzií je tento systém unikátní tím, že lze intenzitu stínění nastavit současně vytažením/stažením dolního nebo horního profilu, což umožňuje vytvořit stínící pruh o libovolné výšce.

Chci si

nechat poradit

Vím přesně,

co chci

Vertikální látkové žaluzie

Vertikální žaluzie promění váš interiér v útulné místo chráněné před nadměrným světlem i před nežádoucími pohledy. Široká škála provedení lamel vertikálních žaluzií uspokojí vaše specifické potřeby. Potřebujete-li např. místnost zatemňovat, skvěle poslouží látky s plně zatemňujícím účinkem. Nehořlavé materiály jsou populární v kancelářských prostorách, a materiály s obsahem skelného vlákna zase uvítají zejména alergici.
Vertikální žaluzie můžete použít jak k zastínění velkých ploch, tak i k předělení velkých místností. Díky širokému výběru materiálů a barev si doladíte prostor přesně podle svého přání a vkusu.

Chci si

nechat poradit

Vím přesně,

co chci


JAPONSKÉ STĚNY

Japonské rolety (japonské žaluzie) slouží nejen jako ochrana proti slunečním paprskům, ale jsou také moderním a elegantním doplňkem interiérů. Potřebujete-li například místnost zatemňovat, skvěle poslouží látky s plně zatemňujícím účinkem. Nehořlavé látky jsou populární v kancelářích, a materiály s obsahem skelného vlákna zase uvítají třeba alergici.
Japonské rolety (japonské žaluzie) tvoří alternativu k vertikálním žaluziím a můžete je použít jak k zastínění velkých ploch, tak i k předělení velkých místností. Široký výběr barev a dekorů látek vás jistě vyzve k vytvoření vaší osobité, jedinečné kombinace.

Chci si

nechat poradit

Vím přesně,

co chci

Nevíte si rady a potřebujete poradit?

Zavolejte, napište nebo se rovnou zastavte do naší vzorkové prodejny ve Vsetíně. V příjemném prostředí a pří šálku dobré kávy probereme vaše představy a požadavky, a společně najdeme nejvhodnější řešení pro vaši stavbu.
Napište nám, rádi vám poradíme

    * Povinne údaje