Nebojte se otevřít vaše nová okna a užijte si letní větrání bez starosti! Pořiďte si do svých plastových či dřevěných oken kvalitní sítě proti hmyzu, které Vás spolehlivě ochrání před mouchami, komáry a jiným dotěrným hmyzem. V naší široké nabídce naleznete jen ty nejkvalitnější sítě, které jsou vyráběné z extrudovaných hliníkových profilů a s vysoce odolnou síťovinou.

Sítě pro plastová a dřevěná okna

Pro moderní (plastová či dřevěná) okna máme v nabídce sítě vyráběné z extrudovaného hliníkového profilu, ve kterém je upevněná síťovina v šedé nebo na přání v černé barvě.
Rohové spojení je pomocí skrytých plastových rožků. Samotná montáž či případná demontáž sítě proti hmyzu je velmi jednoduchá a obejde se bez nutnosti vrtání do plastového či dřevěného rámu okna. Síť se do okna připevňuje z interiéru pomocí otočných úchytů – obrtlíků.

Zjistěte více o produktu: sítě proti hmyzu do oken


Dveřní sítě proti hmyzu

Otvíravé dveřní sítě určené pro balkonové a vstupní dveře jsou nejpoužívanější variantou pro ochranu proti hmyzu u dveří. Dveřní sítě jsou velmi praktickou a v některých případech nepostradatelnou ochranou proti hmyzu v místnostech s frekventovaným vstupem na balkón či terasu. Jsou vyráběny ze zesíleného hliníkového profilu, který zaručuje dostatečnou pevnost a stabilitu. U větších rozměrů jsou dveřní sítě ještě vyztuženy vodorovnou příčkou. Přednosti této dveřní sítě jsou samouzavírací panty, které zajistí dovření dveřní sítě. Pro lepší těsnost, lze tyto sítě opatřit těsnícími kartáčky po obvod rámu sítě.

Zjistěte více o produktu: dveřní sítě


Posuvné sítě proti hmyzu

Posuvné sítě se nejčastěji používají při vstupech na terasy či do zahrad. Jsou určené pro balkonové sestavy a posuvné stěny a všude tam, kde je dostatek prostoru pro odsunutí sítě. Podmínkou pro montáž posuvné sítě je rovná dosedací plocha a prostor pro zasunutí křídla. Posuvnou síť proti hmyzu se dodává ve variantě, kdy je křídlo vloženo mezi horní a dolní lištu, nebo ve variantě rámové.

Zjistěte více o produktu: posuvné sítě


Rolovací sítě

Rolovací sítě jsou vhodné nejen do klasických oken, ale také do dvoukřídlých oken a balkonových dveří. Síť lze podle potřeby vyrolovat horizontálně (typ F10) nebo vertikálně (typ G10). Rolovací síť můžeme umístit do ostění nebo přímo na rám okna. Montáž rolovacích sítí se neobejde bez drobných zásahů do okenního rámu.

Základní barevné provedení:
bílá – RAL 9016, tmavě hnědá – RAL 8019
Příplatkové provedení – nástřik v libovolné barvě dle RAL


Plisované sítě

Plisované sítě jsou vhodné nejen do klasických oken, ale také do dvoukřídlých oken a balkonových dveří. Síť lze podle potřeby vyrolovat horizontálně (typ F10) nebo vertikálně (typ G10). Rolovací síť můžeme umístit do ostění nebo přímo na rám okna. Montáž rolovacích sítí se neobejde bez drobných zásahů do okenního rámu.

Zjistěte více o produktu: plisované sítě

Nevíte si rady a potřebujete poradit?

Zavolejte, napište nebo se rovnou zastavte do naší vzorkové prodejny ve Vsetíně. V příjemném prostředí a pří šálku dobré kávy probereme vaše představy a požadavky, a společně najdeme nejvhodnější řešení pro vaši stavbu.
Napište nám, rádi vám poradíme

    * Povinne údaje