To nejlepší jen pro Vás!

Pokud jste se rozhodli pořídit si kvalitní dřevěné vstupní dveře, nabízíme Vám širokou škálu typů a tvarů s možností individuálního řešení přímo pro Vás a Váši stavbu. Vchodové dřevěné dveře se vyrábí z lepených hranolů, které se vyznačují vynikající pevností, stabilitou a zajišťují vysokou funkčnost dveří s minimálními nároky a údržbu. S pomocí kvalitního dveřního kování s vícebodovým uzamykáním zajistí dostatečnou bezpečnost proti nezvaným hostům. Dřevěné vstupní dveře jsou vhodné především do novostaveb a rekonstrukcí rodinných domů, kde svou jedinečností dotvářejí styl a charakter celého domu.

VCHODOVÉ DVEŘE GOLD 78 a GOLD IV92

Dřevěné vchodové dveře typu GOLD IV78 a GOLD IV92 se vyrábějí z vícevrstvého lepeného eurohranolu s křídlem 138mm, které je v rámovém provedení. Do takto vyrobeného dveřní křídla je možno vložit jako výplň sendvičovou desku s PUR pěnou (36 mm a 44mm do dveří IV78, nebo 48mm a 56 mm do dveří IV92), další možností je použití izolačního, dekorativního či bezpečnostního skla.
Součástí dveří jsou velmi kvalitní panty BEKA protect 3D, které je možno seřídit ve třech rovinách, dvou-falcový hliníkový práh WESER pro lepší tepelnou izolaci dveří a bezpečnostní zámek (rozvora) s tří až pěti bezpečnostními body.

Tepelná izolace dveří GOLD IV 78 je Ud = 0,9 W/(m²K)
Tepelná izolace dveří GOLD IV 92 je Ud = 0,7 W/(m²K)
Zvukoví izolace dveří je 36 dB až 40dB v závislosti na použité výplni.


VCHODOVÉ DVEŘE GOLD 78 a GOLD IV92 – VARIOTEK

U vchodových dveří VARIOTEK tvoří, na rozdíl od klasického rámového provedení křídla, základní konstrukci sendvičová deska o tloušťce 78mm nebo 92mm. Tato deska má velmi dobřé tepelně – izolační vlastnosti a umožňuje širokou variabilitu tvarů. Dveřní panel může zůstat hladký, nebo může být opatřen otvory různých velikostí a tvarů, kde mohou být vloženy různé typy dekorativních skel.

Tepelná izolace dveří GOLD 78 – VARIOTEK je Ud = 0,81 W/(m² K)
Tepelná izolace dveří GOLD 92 – VARIOTEK je Ud = 0,71 W/(m² K)
Zvukoví izolace dveří je 36 dB až 40dB v závislosti na použité výplni.


VCHODOVÉ DVEŘE PASSIVE 100 – VARIOTEK

Vchodové dveře pro pasivní domy s výbornou tepelnou izolací až U=0,54 W/(m2.K) a vysokou tvarovou stálostí s moderním designem. Konstrukce je tvořena kompaktní sendvičovou deskou o
tloušťce 100 mm. Tato deska má vynikající tepelně – izolační vlastnosti a umožňuje širokou variabilitu tvarů. Dveřní panel může zůstat hladký, nebo může být opatřen otvory různých velikostí a tvarů, kde mohou být vloženy různé typy dekorativních skel.

Tepelná izolace dveří PASSIVE 100 VARIOTEK Ud = až 0,54 W/(m²K)
Padací práh pro dokonalou těsnost.
Certifikováno Passivhaus Institut – Darmstadl


VCHODOVÉ DVEŘE EKONOMY 78

Dřevěné vchodové dveře EKONOMY 78 jsou levnější variantou vstupních dveří GOLD IV78 s celkovou tepelnou izolací Ud = 1,5 W/(m² K). U těchto dveří je dveřní křídlo o šířce 110mm a
proto zde můžeme použít pouze dveřní štítky (kování) v úzkém provedení. Možnost volby výplní– sendvičová deska s PUR pěnou 29mm,38mm, nebo izolační, dekorativní či bezpečnostní skla.
Tyto dveře jsou vhodné především do prostor, kde není kladen důraz na vysokou tepelnou izolaci (garáž, kotelna, dílna).

Tepelná izolace dveří EKONOMY 78 je Ud = 1,5 W/(m² K)
Zvukoví izolace dveří je 36 dB až 40dB v závislosti na použité výplni

Nevíte si rady a potřebujete poradit?

Zavolejte, napište nebo se rovnou zastavte do naší vzorkové prodejny ve Vsetíně. V příjemném prostředí a pří šálku dobré kávy probereme vaše představy a požadavky, a společně najdeme nejvhodnější řešení pro vaši stavbu.
Napište nám, rádi vám poradíme

    * Povinne údaje