Smyslem našeho podnikání je nabízet výrobky a služby nejvyšší kvality, a tím zajistit maximální a dlouhodobou spokojenost zákazníka s dodanými výrobky a s provedenou prací. Jsme si vědomi toho, že spokojený zákazník je nejlepší forma reklamy a propagace naší firmy na veřejnosti a jsme hrdi na to, že 95% nových zákazníků k nám přichází na doporučení.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Naší prioritou je přistupovat ke každému zákazníkovi dle jeho individuálních přání a potřeb. V případě, že jste časově vytíženi si můžete sjednat schůzku v naší vzorkové prodejně kdykoliv, a to i mimo standardní pracovní dobu, nebo se Vám můžeme věnovat v pohodlí Vašeho domova, kde Vás seznámíme s našimi produkty a službami.

PORADENSTVÍ

Nevíte si rady s výběrem nových oken či stínící techniky? Potřebujete poradit jaká okna a dveře jsou vhodná pro Vaši stavbu?
Nabízíme Vám kompletní poradenství v oblasti výplní stavebních otvorů a v oblasti venkovního stínění. Pokud investujete Váš čas, seznámíme Vás s pojmy, se kterými se určitě při výběru nových oken setkáte. Pomůžeme Vám vyvarovat se častých chyb, mezi které patří pořízení nevhodných či nevyhovujících výrobků, které Vám v konečném důsledku můžou přinést zklamání a starosti. Na trhu působí spousta firem, a některé z nich se snaží pomocí různých praktik, jako jsou nereálně vysoké slevy, získat zákazníka a prodat výrobky, které nejsou pro danou stavbu optimální.

ODBORNÁ MONTÁŽ

Většina zákazníků si nedovede představit jak probíhá samotná montáž oken a dveří, a co všechno by měla obsahovat. Nezkušený stavebník neví, co se skrývá pod pojmem standardní montáž, systémová montáž a málokdo se setkal s předsazenou montáží. I kvůli těmto neznalostem často dochází k tomu, že i nová často velmi kvalitní okna jsou do stavby zabudována zcela nevhodným způsobem a tím neplní svou funkci na 100%. Na následujících řádcích se Vám pokusíme některé postupy a specifika popsat

– vždy si nechejte okna zaměřit odborným technikem firmy, která Vám bude okna dodávat (se kterou budete mít podepsanou smlouvu o dílo).
– odpovědnost za rozměry by měl nést dodavatel ( pokud okna zkutečně zaměřuje)
– ve smlouvě si nechejte blíže specifikovat o jaký typ montáže je jedná, montáž by měla odpovídat prováděcí normě ČSN 74 6077 a málokterá firma Vás na toto upozorní.

Standardní montáž
valná většina firem nabízí v cenových kalkulacích montáž, která neodpovídá prováděcí normě ČSN 74 6077 a o této skutečnosti Vás vůbec neinformuje. A co obsahuje standardní montáž?
– ukotvení oken do stavebního otvoru pomocí kotvících plechů, nebo pomocí turbošroubů
– POZOR ukotvení pouze na izolační pěnu zcela nepřijatelné a hrozí riziko vypadnutí okna z otvoru!!!
– následné vyplnění připojovací spáry (mezera mezi oknem a zdivem) PUR pěnou
– po vytvrdnutí PUR pěny by mělo dojít k seřízení oken a dveří

Systémová montáž
pod pojmem systémová montáž je myšlena montáž oken a dveří, které odpovídá prováděcí normě ČSN 74 6077. Podle této normy musí být připojovací spára opatřena paropropustnou, parotěsnou a hydroizolační páskou, nebo může být spára ošetřena pomocí jedné nabývací pásky. Speciální montážní materiály pro systémovou montáž dodává například firma SOUDAL, ILLBRUCK. Systémová montáž zahrnuje:
– montáž systémových pásek na rám okna
– správné usazení a vyrovná výrobku ve všech osách (vodorovné, svislé i souběžné)
– správné ukotvení výrobku do stavebního otvoru pomocí předepsaných kotevních materiálů
– POZOR ukotvení pouze na izolační pěnu zcela nepřijatelné a hrozí riziko vypadnutí okna z otvoru!!!
– případné vyplnění připojovací spáry PUR pěnou

Nezapomeňte, že každá stavba má svá určitá specifika, které je nutno řešit individuálně.

ZÁRUČNÍ SERVIS OKEN A DVEŘÍ
Záruční servis oken, dveří a jiných výrobků zajišťujeme pro všechny naše zákazníky přednostně. Naši zákazníci mají možnost uzavřít i tzv. Servisní smlouvu, které zajistí pravidelnou péči o dodané výrobky.


POZÁRUČNÍ SERVIS OKEN A DVEŘÍ

Pozáruční servis oken a opravy oken zajišťujeme pro všechny zákazníky, včetně těch, kteří mají okna či dveře od jiného dodavatel