L. Horáček, Francova Lhota

Velká spokojenost s výměnou oken. Devadesátiletá matka byla velmi překvapena s uklizeným prostředím z čehož měla největší obavy. Vše proběhlo velmi rychle a kvalitně. Děkujeme.

Jarmila Lukášová, Lhota u Vsetína

Při úvaze výměny oken v rodinném domku jsme se obrátili na firmu BR servis. Celá zakázka byla provedena výborně od vstřícné a příjemné komunikace a kalkulace s paní Talošovou až po realizaci. Výměna oken byla provedena rychle, precizně a kompletně včetně žaluzií a zednických prací a úklidu za dva dny. Jsem ráda, že jsem si při výběru firmy zvolila právě BR servis. Děkujeme za skvěle provedenou práci. 17.5.2017

Milan Kupka, Předseda samosprávy

V roce 2007 jsme se rozhodli pro výměnu oken v družstevním panelovém domě v ulici Dolní Jasenka 774 ve Vsetíně. Ve výběrovém řízení jsme vybrali z pěti firem BR servis, s.r.o. Jejich nabídka byla zajímavá a navíc jsme dostali doporučení od sousedů z okolí i z celého města. Realizace výměny oken proběhla velmi rychle a s prací BR servisu jsme byli velmi spokojeni. Na dodatečné úpravy reagovali okamžitě. Rovněž jsme spokojeni s kvalitou oken, které BR servis u nás instaloval. BR servis mohu tedy s klidným svědomím doporučit pro realizaci podobných projektů, jako byl ten náš. S pozdravem Milan Kupka

Miroslav Bartoň

Dobrý den, posílám vyjádření k provedeným pracím. S provedenou výměnou dřevěných oken a dveří na RD jsem spokojen.Nové okna a dveře jsou kvalitní, pěkné. Práce byly provedeny odborně a rychle.

T. Jurečka

Chtěl bych poděkovat vedení firmy BR servis za skvělý profesionální pozáruční seřízení oken vašemu pracovníkovi Jiřímu Kortusovi. S poděkováním Jurečka T. Krátká – Vsetín.

paní Rychlíková, Vsetín

Po zkušenosti syna s výměnou oken od vaší společnosti, jsme se rozhodli taktéž pro vaši firmu a tak jsme si objednali pouze jedno okno – na zkoušku. Postupně, dle finančních možností realizujeme výměnu všech oken v RD. S firmou jsme velmi spokojeni a to jak v oblasti kvality oken, dodržení termínů, odbornosti pracovníků a jejich pracovního přístupu a výkonu. Svým známým, kteří hodlají v budoucnu realizovat výměnu oken firmu doporučujeme.

Škrlová Anita, Hošťálková

S firmou BR servis při výměně v RD jsem byla velmi spokojená už při zadání objednávky i vyměřování. Velká ochota pracovníků, kteří poradili s velikostí a typem oken a jinými vychytávkami. Co se týká práce a montáže jen samá chvála, pracovníci šikovní, ochotní a po namontování po sobě uklidili. Firmu můžu jen doporučit.

Jan Rychlík, Vsetín

Poděkování. Pracovníci Vaší organizace nám prováděli montáž vchodových dveří a oken. S výrobky i montáží jsme velmi spokojeni a prosíme, abyste náš dík tlumočili vašim zaměstnancům, kteří se na realizaci zakázky podíleli. Věříme, že i na další akci, kterou plánujeme na příští rok, budeme stejně spokojeni jako dosud.

Sociální služby Vsetín

Dobrý den, dne 6.6.2017 v Domově se zvláštním režimem Pržno proběhla výměna oken v pokojích uživatelů. Chtěli bychom poděkovat Vašim pracovníkům pod vedením pana J. Bučka za provedenou kvalitní práci včetně závěrečného úklidu. Za DZR Pržno, Hana Matulová

Mgr. Petr Maršálek, advokát

Dovolte mi, abych obchodní společnosti BR Servis s.r.o. vyjádřil srdečné díky za dodávku a montáž oken do nového sídla naší advokátní kanceláře ve Vsetíně. Se službami vaší obchodní společnosti jsme byli velmi spokojeni, velmi jsme ocenili zejména rychlost dodávky a kvalitu a odbornost provedených prací. Vzhledem k tomu, že v dnešní době, kdy konkurence v oblasti výroby a dodávky oken a dveří je přespříliš, jsme moc rádi, že existují na tomto trhu profesionálové, na které se s důvěrou příště opět obrátíme. Přeji vše dobré a jsem s uctivým pozdravem.

Jan Hurta

Pokud mám zhodnotit praci f. BR servis,tak hodnocení je určitě kladné. Chlapi makali od začátku do konce výměny oken na 100%. Práci měli výborně zorganizovanou, každý věděl, co kdy udělat. Nebyly žádné zbytečné prostoje a rodinný dům byl hotov za dva dny. Ocenil jsem také úklid po skončení práce. Jediné snad, co bych mohl trochu vytknout, bylo zapraveni omítky, ale to už je daň za rychlost. Druhý den po skončení montáže jsem zjistil netěsnost mezi trojskly, což nebyla chyba montáže, ale i tato reklamace byla vyřízena bez problémů.

Ing. Vítězslav Kaloč

V roce 2007 společnost BR servis s.r.o. realizovala ve všech bytech v našem domě na Tyršově 1328 ve Vsetíně výměnu původních oken za plastová. Příprava i průběh vlastní výměny byly velmi dobře organizovány, pracovníci byli rychlí, brali ohled na starší obyvatele domu a dbali na úklid a čistotu po ukončení prací.S provedením a funkčností oken jsou dodnes všichni spokojeni, především z důvodu úspory tepla na 30 % oproti minulým létům.

K.Vašťáková, Janová u Vsetína

Velmi dobrá spolupráce hned při první konzultaci s pani Talašovou. Nabízíte veškeré možnosti, služby, solidní zpracování, solidní nabídka, bezvadní kluci na práci. Chválím taky pana Bučka při jeho jednání, vyměřování, ochotně poradí, doporučí. A když nastane problém ( dveře byly vyrobeny obráceně) všechno bylo co nejrychleji vyřešeno.

D.Kučerová, Vsetín

Byla jsem velmi, velmi spokojená. Celkově hodnoceno 1*. Ochota , upřímnost, slušnost, usměvavost jako sluníčko. Kdyby tady byly všechny firmy takové…

V. Kopřivová, Vsetín

Díky za perfektně odvedenou práci při výměně oken v RD vaší firmou. Rychlost, kvalita prací i úklid na jedničku. BR servis vřele doporučuji a těším se na další spolupráci.