Udělejte maximum pro ochranu vašeho majetku i nejbližších osob! Pomohou vám v tom produkty zabezpečení domácnosti od Somfy. Všechny jsou navzájem kompatibilní a dle libosti je můžete doplňovat. Pro jejich instalaci navíc nemusíte sekat do zdi.

Venkovní a vnitřní kamery.

Nezapomněli jste vypnout žehličku? Podívejte se, co se u vás děje, přes interiérové a venkovní kamery. Venkovní kamery mají integrovanou sirénu, se kterou odradí nezvané hosty dříve, než se pokusí něco ukrást. Přes kamery navíc můžete mluvit a rovnou tak zasáhnout. Díky pokročilé technologii také jednoduše zvolíte aktivní a neaktivní zóny – zamezíte tak zaznamenávání pohybu například za plotem.

Alarmy 

Alarmy od Somfy díky chytré detekci rozpoznají, jestli se k vám dostal zloděj, nebo jen prošel váš čtyřnohý mazlíček. Nemusíte se také bát, že spustíte alarm, když se půjdete v noci napít. Stačí zakódovat pomocí čidel pouze předsíň, vchodové dveře a okna v přízemí.

 

Somfy One +

Přejete si moderní all-in-one řešení? Pak je tím pravým pro vás první kamera s integrovanou sirénou Somfy One. Také přes ni můžete rovnou mluvit. A jakmile se vrátite domů, automaticky se zavře záklopka, aby bylo maximálně v bezpečí vaše soukromí.

 

Detail produtku Somfy One + zde

 

 

Somfy EXPERT

Je nám ctí, že jsme se stali Somfy Expertem. Patříme tak do certifikované sítě dodavatelů a odborníků na instalaci Somfy produktů. Somfy Expert vám pomůže zvolit vhodné řešení pro vaši domácnost, provede odbornou instalaci produktů a v případě potřeby poskytne profesionální servis. Se Somfy Expertem nikdy nemůžete šlápnout vedle. Najdete nás po celé České republice i na Slovensku.