Chytrá domácnost může splnit všechny vaše sny o bydlení. Přinese vám více komfortu, bezpečí, ale i úspor. A to nejen peněz na energiích, ale i vašeho času. Představujeme vám systémy automatizace domácnosti od našeho partnera – společnosti Somfy. Zvolit můžete komplexní systém automatizace domácnosti TaHoma®, nebo třeba jen pro ovládání stínění aplikaci Connexoon.

Automatizace stínění

Zapojte své žaluzie, rolety, screeny, markýzy, ale i záclony a závěsy do své chytré domácnosti a získejte od svého domova více, než jste si kdy představovali.

Jednotlivé žaluzie nebo rolety nemusíte každé ráno manuálně vytahovat a večer zatahovat. Postačí vám jedno stisknutí na dálkovém ovladači nebo vašem mobilním telefonu.

Díky scénářům může systém myslet i za vás a vše regulovat sám. Jednoduše si nastavíte scénáře, které vám pomohou regulovat množství slunečních paprsků pronikajících do interiéru, zvýšit bezpečí, poskytnout lepší zvukovou izolaci oken, odolnost vůči větru a přinést významné úspory na vytápění a chlazení. Určitě také oceníte sluneční a větrná čidla, která ovládají stínění podle rozmarů počasí.

 

 

 

Odjeli jste na dovolenou? Všechna vaše vnitřní i vnější stínění mohou simulovat vaši přítomnost v domě a odradit tak potenciální zloděje. Mohou se různě zatahovat a vytahovat a zároveň rozsvěcet a zhasínat osvětlení. Také vždy můžete svůj dům na dálku zkontrolovat, kdykoliv si vzpomenete.

 

Zabezpečení domácnosti

Váš domov a vaši milovaní v něm budou v bezpečí díky řadě kamer, alarmů a dalšího zařízení. Vše hravě připojíte do své chytré domácnosti a vše tak budete mít vždy a odkudkoliv pod kontrolou.

 

Více o zabezpečení domácnosti zde.

 

 

Vytápění domácnosti

V dnešní moderní době se nemusíte starat ani o topení. Vždy se vrátíte do příjemně vyhřátého domova, a i zde můžete šetřit peníze. Nastavte Somfy Termostat tak, aby vytopil váš interiér přesně na dobu, kdy se vrátíte domů. Vracíte se v různý čas? Pomůže vám funkce geolokace. Díky termostatickým hlavicím dokonce můžete v každé místnosti topit jinak.

TaHoma switch

Všechny tyto produkty jsou plně kompatibilní s komplexním systémem automatizace domácnosti TaHoma switch®. Bezdrátově ovládá vnitřní i venkovní stínění, osvětlení, vytápění, alarm, ale i vjezdovou bránu a garážová vrata. Vše máte doslova pod palcem pomocí svého chytrého telefonu nebo dálkového ovladače.

 

Více informaci o kompatibilních zařízení naleznete na:
ovladamedomacnost.cz

 

Detail výrobku TaHoma switch zde 

TaHoma switch video zde

 

Připravte si scénáře přesně podle svých přání. Před vaším příchodem tak TaHoma® například včas vyhřeje dům na požadovanou teplotu, otevře bránu, rozsvítí tlumené světlo a zatáhne žaluzie. Vítejte doma!

Connexoon

Postačí vám pro začátek ovládat třeba jen stínění, jako jsou žaluzie, rolety, screeny či záclony? Pak vám doporučíme systém Connexxoon, který funguje na principu tří aplikací pro váš chytrý telefon.

 

O stínění se stará aplikace Connexoon Window, o ovládání garážových vrat a vjezdových bran Connexoon Access a Connexoon Terrace o útulné prostředí na vaší terase. Vyberete si jednu z nich, nebo kombinaci dvou?