Předokenní venkovní žaluzie představují optimální řešení ochrany interiéru z pohledu světelných a tepelných podmínek. Exteriérové stínění – žaluzie nám pomocí plynulé regulace lamel pomáhají vytvářet příjemné a optimální klima v interiéru.
Lamely žaluzií dodáváme v několika různých typech – profilacích (CETTA, SETTA, ZETTA, TITAN). Barvu si můžete vybrat z široké nabídky základních barev, nebo ze speciální nabídky barev DECORAL.
Exteriérové žaluzie se dají ovládat manuálně – pomoci kliky či šnůry, nebo můžete zvolit elektrické ovládání pomocí nástěnného spínače nebo dálkového ovladače. Samozřejmostí je i možnost napojení venkovních žaluzií na Smart Home a užívat si plné automatizace. 

Exteriérové žaluzie se stávají nedílnou součástí každé moderní stavby. Nyní můžete získat dotaci až 1000 Kč/m2 na venkovní žaluzie z programu Nová zelená úsporám.

ŽALUZIE ZETTA 90

ŽALUZIE ZETTA 70

ŽALUZIE SETTA 90

ŽALUZIE SETTA 65

ŽALUZIE CETTA 80

ŽALUZIE CETTA 65

ŽALUZIE CETTA 50

Nevíte si rady a potřebujete poradit?

Zavolejte, napište nebo se rovnou zastavte do naší vzorkové prodejny ve Vsetíně. V příjemném prostředí a pří šálku dobré kávy probereme vaše představy a požadavky, a společně najdeme nejvhodnější řešení pro vaši stavbu.
Napište nám, rádi vám poradíme

    * Povinne údaje