Předokenní venkovní žaluzie představují optimální řešení ochrany interiéru z pohledu světelných a tepelných podmínek. Exteriérové stínění – žaluzie nám pomocí plynulé regulace lamel pomáhají vytvářet příjemné a optimální klima v interiéru.
Lamely žaluzií dodáváme v několika různých typech – profilacích (CETTA, SETTA, ZETTA, TITAN). Barvu si můžete vybrat z široké nabídky základních barev, nebo ze speciální nabídky barev DECORAL.
Exteriérové žaluzie se dají ovládat manuálně – pomoci kliky či šnůry, nebo můžete zvolit elektrické ovládání pomocí nástěnného spínače nebo dálkového ovladače. Samozřejmostí je i možnost napojení venkovních žaluzií na Smart Home a užívat si plné automatizace. 

Exteriérové žaluzie se stávají nedílnou součástí každé moderní stavby. Nyní můžete získat dotaci až 1000 Kč/m2 na venkovní žaluzie z programu Nová zelená úsporám.

ŽALUZIE ZETTA 90

ŽALUZIE ZETTA 70

ŽALUZIE SETTA 90

ŽALUZIE SETTA 65

ŽALUZIE CETTA 80

ŽALUZIE CETTA 65

ŽALUZIE CETTA 50

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Pokud jste se rozhodli pořídit si nová okna pro svou novostavbu či rekonstrukci využijte naší nabídky a domluvte si nezávaznou a bezplatnou konzultaci s našimi odborníky, kteří Vám pomůžou vybrat správná okna přímo pro danou stavbu..

571 424 052
info@spravnaokna.czNapište nám a my se Vám ozveme

    * Povinne údaje