Dřevěná okna Gold 112

Dřevěná okna s nejlepší tepelnou izolací na trhu určená pro pasivní domy.
Pokud stavíte pasivní dům a potřebujete dřevěná okna s vynikajícími tepelnými vlastnostmi, tak okna THERMO GOLD PASSIVE 112 jsou tou správnou volbou. Unikátní systém 5-ti těsnění zajistí dokomalou těsnost celého okna. Systém THERMO GOLD PASSIVE 112 umožňuje volbu zasklení mezi izolačním trojsklem nebo izolačním čtyřsklem. Při použítí izolačního čtyřskla dosáhnete maximální tepelné izolace.

Eurookna vyráběná z eurohranolu IV 112 s tepelnou izolací celého okna U=0,49 W/(m2.K)
jsou vhodné především do energeticky pasivních staveb.

Technická specifikace

Gold 112

112 mm

Uf = 0,75 W/m2K

lepený hranol 112 mm

66 mm

Ug = 0,2 W/m2K

Sigenia Aubi Titanum

23 mm

Uw = 0,49 W/m2K

3 + 1

6-14-6-14-6-14-6

robotické stříkání

Barevné varianty

Dřevěná okna a dřevěné dveře GOLD 112 se lakují vodou ředitelnými lazurami od firmy GORI. Robotem prováděné stříkání vrchního laku zajistí jednolitý a dokonalý povrch. Přesná tloušťka vrchní vrstvy je nezbytná pro optimální ochranu dřevěných oken a dveří a správnou funkčnost povrchové úpravy. V základní nabídce je na výběr 12 barevných odstínů lazur a široká škála krycích barev dle stupnice RAL s možností dvoubarevného provedení.

Varianty zasklení

Dřevěná eurookna PASSIVE 112 jsou standardně zasklena izolačním čtyř-sklem s koeficientem tepelné propustnosti Ug = 0,2 W/m2K . Mezi jednotlivými skly je použit tzv. teplý distančním rámečkem, který významně zlepšuje celkovou hodnotu Ug. Prostor mezi skly vyplňuje inertním plyn - ARGON. Izolační sklo lze nakombinovat v různých variantách dle Vašich požadavků. Nejčastěji se jedná o ornamentní či dekorativní skla, bezpečnostní skla a protihluková skla.

Charakteristické vlastnosti dřevin

smrk

Smrk

Smrkové dřevo je nejpoužívanější materiál pro výrobu dřevěných oken a dveří. Jeho výhodou je snadná dostupnost, lehká opracovatelnost, a v porovnáním s ostatními dřevinami nízká cena. Nevýhodou je nižší hustota dřeva cca 450 kg/m³. Dřevěná okna ve smrku se vyrábějí z fixníhonebo napojovaného hranolu.

borovice

Borovice

Oblíbený a dostupný materiál pro výrobu dřevěných oken a dveří, který je dobře opracovatelný a velmi trvanlivý. Borovicové dřevo má vyšší hustotu dřeva cca 500 kg/m³ než dřevo smrkové, ale taky vyšší obsah pryskyřice. Dřevěná okna z borovice se vyrábějí z fixního nebo napojovaného hranolu a mají vynikající poměr mezi cenou a kvalitou.

meranti

Meranti

Meranti je exotická dřevina z výraznou kresbou připomínající dub, která se do Evropy dováží z Indonésie či Malajsie. Má velmi dobré mechanické a tepelně-izolační vlastnosti a hustota dřeva je cca 480 kg/m³. Dřevěná okna a dveře z meranti se vyrábějí pouze ve fixním provedení bez podélného napojení.

modřín

Modřín

Larix Sibirica, neboli Modřín sibiřský, je velmi odolná dřevina, která je pro svou tvrdost, výraznou kresbu a krásné načervenalé zbarvení je vhodnou dřevinou pro výrobu dřevěných oken a dveří. Hustota dřeva u modřínu je cca 700 kg/m³ čímž je garantována dlouhá životnost oken a dveří.

dub

Dub

Nejkvalitnější, nejpevnější a nejvytrvalejší dřevina, které se pro výrobu oken a dveří používá. Hustota dubového dřeva je cca 900 kg/m³a hranoly jsou pouze ve fixním provedení. Pokud chcete luxusní dřevěná okna, tak je dub tou správnou volbou.

Chci si

nechat poradit

Přijměte pozvání do nové vzorkové prodejny, kde v klidu a při šálku dobré kávy probereme Vaše požadavky.

Přijďte na kafe

Vím přesně,

co chci

Zadejte své požadavky a my Vám rovnou pošleme cenovou kalkulaci.

Poptávka
Volejte nám na 571 424 052
Pište nám na info@brservis.cz