Dřevohliníková okna Alu Gold 78

Dřevohliníková okna ALU GOLD 78 jsou vhodným řešením pro všechny zákazníky, kteří preferují technické a estetické vlastnosti dřevěných oken a přitom požadují minimální nároky na údržbu. Základ tvoří dřevěný eurohranol IV 78, který je z venkovní strany chráněn hliníkovým opláštěním. Hliníkové opláštění oken nejenže chrání dřevěná okna před nepříznivými povětrnostními vlivy ale také zlepšuje celkové tepelné vlastnosti oken.

Hliníkové opláštění dřevěných oken dodáváme ve třech různých designových variantách.

Technická specifikace

Alu gold 78

90/94 mm

Uf = 0,95 W/m2K

lepený eurohranol

Sigenia Aubi

Ug = 0,7 W/m2K

Gutmann (SRN)

4-12-4-12-4

Uw až 0,85 W/m2K

robotické stříkání

4x

15 let

Barevné varianty

Dřevohliníková okna ALU GOLD 78 se stejně jako klasická dřevěná okna lakují vodou ředitelnými lazurami od firmy GORI. Povrchová úprava probíhá na automatické lakovací lince, kde je barva nanášena pomocí lakovacího robota, který zajistí jednolitý a dokonalý povrch. Venkovní barvu hliníkového opláštění oken si můžete vybrat z široké nabídky, která zahrnuje lesklé, matné i metalické provedení.

Varianty zasklení

Dřevohliníková okna ALU GOLD 78 jsou standardně zasklena izolačním trojsklem s koeficientem tepelné propustnosti Ug = 0,7 W/m2K . Mezi jednotlivými skly je použit tzv. teplý distančním rámečkem, který významně zlepšuje celkovou hodnotu Ug. Prostor mezi skly vyplňuje inertním plyn - ARGON. Izolační sklo lze nakombinovat v různých variantách dle Vašich požadavků. Nejčastěji se jedná o ornamentní či dekorativní skla, bezpečnostní skla a protihluková skla.

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Pokud jste se rozhodli pořídit si nová okna pro svou novostavbu či rekonstrukci využijte naší nabídky a domluvte si nezávaznou a bezplatnou konzultaci s našimi odborníky, kteří Vám pomůžou vybrat správná okna přímo pro danou stavbu..

571 424 052
info@spravnaokna.czNapište nám a my se Vám ozveme

* Povinne údaje