Dřevohliníková okna Alu Gold 92

Dřevohliníková okna ALU GOLD 92 jsou optimálním řešením pro všechny zákazníky, kteří preferují vysoké technické a estetické vlastnosti dřevěných oken a přitom požadují minimální nároky na údržbu. Základ oken tvoří dřevěný eurohranol IV 92, který je z venkovní strany chráněn hliníkovým opláštěním. Hliníkové opláštění oken nejenže hrání dřevěná okna před nepříznivými povětrnostními vlivy ale také zlepšuje celkové tepelné vlastnosti oken. Hliníkové opláštění dřevěných oken dodáváme ve třech různých designových variantách.
Dřevohliníková okna ALU GOLD 92 jsou dokonalým řešením pro všechny zákazníky, kteří hledají moderní technické řešení oken pro svou stavbu.

Technická specifikace

Alu gold 92

104/108 mm

Uf = 0,76 W/m2K

lepený eurohranol

Sigenia Aubi

Ug = 0,5 W/m2K

Gutmann (SRN)

4-18-4-18-4

Uw až 0,66 W/m2K

robotické stříkání

4x

15 let

Barevné varianty

Dřevohliníková okna ALU GOLD 92 se stejně jako klasická dřevěná okna lakují vodou ředitelnými lazurami od firmy GORI. Povrchová úprava probíhá na automatické lakovací lince, kde je barva nanášena pomocí lakovacího robota, který zajistí jednolitý a dokonalý povrch. Venkovní barvu hliníkového opláštění oken si můžete vybrat z široké nabídky, která zahrnuje lesklé, matné i metalické provedení.

Varianty zasklení

Dřevohliníková okna ALU GOLD 92 jsou standardně zasklena izolačním trojsklem s koeficientem tepelné propustnosti Ug = 0,5 W/m2K . Mezi jednotlivými skly je použit tzv. teplý distančním rámečkem, který významně zlepšuje celkovou hodnotu Ug. Prostor mezi skly vyplňuje inertním plyn - ARGON. Izolační sklo lze nakombinovat v různých variantách dle Vašich požadavků. Nejčastěji se jedná o ornamentní či dekorativní skla, bezpečnostní skla a protihluková skla.

Chci si

nechat poradit

Přijměte pozvání do nové vzorkové prodejny, kde v klidu a při šálku dobré kávy probereme Vaše požadavky.

Přijďte na kafe

Vím přesně,

co chci

Zadejte své požadavky a my Vám rovnou pošleme cenovou kalkulaci.

Poptávka
Volejte nám na 571 424 052
Pište nám na info@brservis.cz