Aliplast

Aliplast je hliníkový systém, který se používá pro výrobu hliníkových oken, dveří, zimních zahrad a prosklených fasád. V naší nabídce máme tři výrobní řady, které bohatě pokrývají potřeby zákazníků

Výrobní řada SUPERIAL – velmi oblíbená řada na Českém trhu.

Výrobní řada IMPERIAL – universální systém s přerušeným tepelným mostem určený pro výrobu oken, dveří a vitrín.

Výrobní řada STAR – nejvyšší řada určená pro výrobu oken a dveří se stavební hloubkou rámu 90mm.

Barevné varianty

Hliníková okna, dveře, posuvné systémy či fasády nabízí hned několik možností povrchové úpravy. Mezi nejčastější patří práškové lakování - komaxitování, eloxování nebo nanášení speciální strukturované barvy s metalickým povrchem. V nabídce je široká paleta barev dle RAL.

Varianty zasklení

Hliníková okna, dveře, posuvné systémy a fasády jsou zasklena izolačním sklem dle požadavku zákazníka. V závislosti na technických možnostech jednotlivých hliníkových systémů může být použito izolační dvojsklo nebo trojsklo, které lze nakombinovat v různých variantách dle Vašich požadavků. Nejčastěji se jedná o ornamentní či dekorativní skla, bezpečnostní skla a protihluková skla.

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Pokud jste se rozhodli pořídit si nová okna pro svou novostavbu či rekonstrukci využijte naší nabídky a domluvte si nezávaznou a bezplatnou konzultaci s našimi odborníky, kteří Vám pomůžou vybrat správná okna přímo pro danou stavbu..

571 424 052
info@spravnaokna.czNapište nám a my se Vám ozveme

* Povinne údaje