Reynaers

Reynaers Aluminium je předním evropským specialistou ve vývoji inovativních a udržitelných řešení pro hliníková okna, dveře, fasády, posuvné systémy, zimní zahrady a slunolamy. Vedle široké škály standardních řešení, vyvíjíme také řešení šitá na míru jednotlivým odvětvím – od rezidenčních po komerční a průmyslové projekty. Systémy Reynaers vždy splňují nejpřísnější nároky na komfort, bezpečnost, architektonické řešení a využití energie.

Pokud přemýšlíte o hliníkových oknech, dveřích či jiných produktech Reynaers přijďte se seznámit s širokou nabídkou možností, které Reynaers nabízí.

Barevné varianty

Hliníková okna, dveře, posuvné systémy či fasády nabízí hned několik možností povrchové úpravy. Mezi nejčastější patří práškové lakování - komaxitování, eloxování nebo nanášení speciální strukturované barvy s metalickým povrchem. V nabídce je široká paleta barev dle RAL.

Varianty zasklení

Hliníková okna, dveře, posuvné systémy a fasády jsou zasklena izolačním sklem dle požadavku zákazníka. V závislosti na technických možnostech jednotlivých hliníkových systémů může být použito izolační dvojsklo nebo trojsklo, které lze nakombinovat v různých variantách dle Vašich požadavků. Nejčastěji se jedná o ornamentní či dekorativní skla, bezpečnostní skla a protihluková skla.

Chci si

nechat poradit

Přijměte pozvání do nové vzorkové prodejny, kde v klidu a při šálku dobré kávy probereme Vaše požadavky.

Přijďte na kafe

Vím přesně,

co chci

Zadejte své požadavky a my Vám rovnou pošleme cenovou kalkulaci.

Poptávka
Volejte nám na 571 424 052
Pište nám na info@brservis.cz