Reynaers

Reynaers Aluminium je předním evropským specialistou ve vývoji inovativních a udržitelných řešení pro hliníková okna, dveře, fasády, posuvné systémy, zimní zahrady a slunolamy. Vedle široké škály standardních řešení, vyvíjíme také řešení šitá na míru jednotlivým odvětvím – od rezidenčních po komerční a průmyslové projekty. Systémy Reynaers vždy splňují nejpřísnější nároky na komfort, bezpečnost, architektonické řešení a využití energie.

Pokud přemýšlíte o hliníkových oknech, dveřích či jiných produktech Reynaers přijďte se seznámit s širokou nabídkou možností, které Reynaers nabízí.

Barevné varianty

Hliníková okna, dveře, posuvné systémy či fasády nabízí hned několik možností povrchové úpravy. Mezi nejčastější patří práškové lakování - komaxitování, eloxování nebo nanášení speciální strukturované barvy s metalickým povrchem. V nabídce je široká paleta barev dle RAL.

Varianty zasklení

Hliníková okna, dveře, posuvné systémy a fasády jsou zasklena izolačním sklem dle požadavku zákazníka. V závislosti na technických možnostech jednotlivých hliníkových systémů může být použito izolační dvojsklo nebo trojsklo, které lze nakombinovat v různých variantách dle Vašich požadavků. Nejčastěji se jedná o ornamentní či dekorativní skla, bezpečnostní skla a protihluková skla.

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Pokud jste se rozhodli pořídit si nová okna pro svou novostavbu či rekonstrukci využijte naší nabídky a domluvte si nezávaznou a bezplatnou konzultaci s našimi odborníky, kteří Vám pomůžou vybrat správná okna přímo pro danou stavbu..

571 424 052
info@spravnaokna.czNapište nám a my se Vám ozveme

* Povinne údaje