Geneo

Svou jedinečnou konstrukcí splňuje statické požadavky, které si běžné materiály pro výrobu plastových okenních profilů nemohou dovolit. Namísto standardního ocelového armování jsou plastové profily pro okna GENEO vyztužena skelným vláknem, které je obsaženo v materiálu RAU – FIPRO. Tento jedinečný materiál eliminuje veškeré tepelné mosty v profilu rámu i křídla a dělá okna extrémně stabilní a lehká. Plastová okna a dveře vyráběná z profilů REHAU GENEO jsou již dnes standardním řešením budoucnosti.

Pro ještě lepší tepelné vlastnosti může být systém GENEO doplněn o speciální termo moduly.

Systém REHAU GENEO je používán i pro výrobu plastových vstupních dveří a HS portálů.

Technická specifikace

GENEO

86 mm

Uf = 0,85-1,1 W/m2K

REHAU SYNEGO

72/86

Ug = 0,5 W/m2K

GU

6/6

Uw = 0,75 W/m2K

trojité

52 mm

kašírování/lakování

Barevné varianty

Plastová okna a dveře řady GENEO se dodávají ve speciálním HDF (High Definition Finishing) bílém provedení. Další možností je tzv. kašírování, kdy jsou okna potažena speciální folií Renolit, Hornschuch nebo Cova v různých barevných dekorech či imitacích dřeva. Základní barevná nabídka obsahuje dvanáct nejoblíbenějších folií a další dvacet folií najdete v naší rozšířené nabídce. V případě požadavku můžou být plastová okna nastříkána dle vzorníku RAL.

Varianty zasklení

Plastová okna GENEO jsou standardně zasklena izolačním trojsklem s koeficientem tepelné propustnosti Ug = 0,5 W/m2K . Mezi jednotlivými skly je použit tzv. teplý distanční rámeček, který významně omezuje rosení oken v interiéru. Prostor mezi skly vyplňuje inertním plyn - ARGON. Izolační trojsklo lze nakombinovat v různých variantách dle Vašich požadavků. Nejčastěji se jedná o ornamentní skla, bezpečnostní skla a protihluková skla.

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Pokud jste se rozhodli pořídit si nová okna pro svou novostavbu či rekonstrukci využijte naší nabídky a domluvte si nezávaznou a bezplatnou konzultaci s našimi odborníky, kteří Vám pomůžou vybrat správná okna přímo pro danou stavbu..

571 424 052
info@spravnaokna.czNapište nám a my se Vám ozveme

* Povinne údaje