Iglo 5 CLASSIC

Plastová okna IGLO 5 CLASSIC patří do kategorie pětikomorových systémů, které uspokojí všechny zákazníky, kteří kladou důraz na nízkou cenu, při zachování vysoké kvality plastových oken. Zaoblené tvary pětikomorového rámu i křídla zachovávají klasický vzhled oken a dávají vyniknout jednoduchosti a funkčnosti. Profilový systém je vyráběn bez přídavného recyklátu. Vnější tloušťka stěny je 3 mm a řadí tato plastová okna do třídy A dle ČSN EN 12608.

Plastová okna řady IGLO mohou být zasklena tepelně izolačním dvojsklem s koeficientem tepelné propustnosti Ug = 1,0 W/m2K nebo tepelně izolačním trojsklem s koeficientem tepelné propustnosti Ug = 0,7 W/m2K . Mezi jednotlivými skly je použit ocelový distančním rámečkem, nebo rámeček SWISSPACER, který významně omezuje rosení oken v interiéru.

Technická specifikace
Barevné varianty
Varianty zasklení

Nevíte si rady a potřebujete poradit?

Zavolejte, napište nebo se rovnou zastavte do naší vzorkové prodejny ve Vsetíně. V příjemném prostředí a pří šálku dobré kávy probereme vaše představy a požadavky, a společně najdeme nejvhodnější řešení pro vaši stavbu.
Napište nám, rádi vám poradíme

    * Povinne údaje