Iglo 5 CLASSIC

Plastová okna IGLO 5 CLASSIC patří do kategorie pětikomorových systémů, které uspokojí všechny zákazníky, kteří kladou důraz na nízkou cenu, při zachování vysoké kvality plastových oken. Zaoblené tvary pětikomorového rámu i křídla zachovávají klasický vzhled oken a dávají vyniknout jednoduchosti a funkčnosti. Profilový systém je vyráběn bez přídavného recyklátu. Vnější tloušťka stěny je 3 mm a řadí tato plastová okna do třídy A dle ČSN EN 12608.

Plastová okna řady IGLO mohou být zasklena tepelně izolačním dvojsklem s koeficientem tepelné propustnosti Ug = 1,0 W/m2K nebo tepelně izolačním trojsklem s koeficientem tepelné propustnosti Ug = 0,7 W/m2K . Mezi jednotlivými skly je použit ocelový distančním rámečkem, nebo rámeček SWISSPACER, který významně omezuje rosení oken v interiéru.

Technická specifikace
Barevné varianty
Varianty zasklení

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Pokud jste se rozhodli pořídit si nová okna pro svou novostavbu či rekonstrukci využijte naší nabídky a domluvte si nezávaznou a bezplatnou konzultaci s našimi odborníky, kteří Vám pomůžou vybrat správná okna přímo pro danou stavbu..

571 424 052
info@spravnaokna.czNapište nám a my se Vám ozveme

    * Povinne údaje