Iglo 5 DESIGN – Zimní akce

Využijte nízkých zimních cen a zvýhodněné nabídky na vybrané dekory: zlatý dub, ořech, winchester a antracit v jednostranném i oboustranném provedení.

Plastová okna IGLO 5 DESIGN jsou vhodným řešením pro rekonstrukce rodinných domů, bytových domů či panelových domů. Předsazené (designové) šestikomorové křídlo plynule navazuje na pětikomorový rám a nechává vyniknout dokonalý design plastových oken. Profilový  systém IGLO 5 je vyráběn bez přídavného recyklátu. Vnější tloušťka stěny je 3 mm čímž řadí tato plastová okna do třídy A dle ČSN EN 12608. Zaklení: tepelně izolační dvojsklo Ug = 1,0 W/m2K  nebo tepelně izolačním trojsklem s Ug = 0,7 W/m2K . Mezi jednotlivými skly je použit ocelový distančním rámečkem, nebo rámeček SWISSPACER, který významně omezuje rosení oken v interiéru.

Technická specifikace
Barevné varianty
Varianty zasklení

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Pokud jste se rozhodli pořídit si nová okna pro svou novostavbu či rekonstrukci využijte naší nabídky a domluvte si nezávaznou a bezplatnou konzultaci s našimi odborníky, kteří Vám pomůžou vybrat správná okna přímo pro danou stavbu..

571 424 052
info@spravnaokna.czNapište nám a my se Vám ozveme

    * Povinne údaje