Iglo 5

Plastová okna IGLO 5 jsou vhodným řešením pro rekonstrukce rodinných domů, bytových domů či panelových domů. Předsazené šestikomorové křídlo plynule navazuje na pětikomorový rám a nechává vyniknout dokonalý design plastových oken. Profilový systém IGLO 5 je vyráběn bez přídavného recyklátu. Vnější tloušťka stěny je 3 mm čímž řadí tato plastová okna do třídy A dle ČSN EN 12608. Základní zasklení je pomocí izolačního dvojskla, které může být nahrazeno izolačním trojsklem.

Technická specifikace

Iglo 5

70 mm

Uf = 1,2 W/m2K

DRUTEX

70 mm

Ug = 1,0 W/m2K

MACO

6/5

Uw = 1,2 W/m2K

dvojité

36 mm

bílá / kašírování

Barevné varianty

Plastová okna řady IGLO 5 se dodávají v základním bílém provedení. Další možností je tzv. kašírování, kdy jsou okna potažena speciální folií Renolit, Hornschuch nebo Cova v různých barevných dekorech či imitacích dřeva. Základní barevná nabídka obsahuje 8 nejoblíbenějších folií a další šestnáct folií najdete v naší rozšířené nabídce. V případě požadavku můžou být plastová okna nastříkána dle vzorníku RAL.

Varianty zasklení

Plastová okna IGLO 5 jsou standardně zasklena izolačním dvojsklem s koeficientem tepelné propustnosti Ug = 1,1 W/m2K . Mezi jednotlivými skly je použit ocelový distančním rámečkem, nebo na přání rámeček SWISSPACER, který významně omezuje rosení oken v interiéru. Prostor mezi skly vyplňuje inertním plyn - ARGON. Izolační sklo lze nakombinovat v různých variantách dle Vašich požadavků. Nejčastěji se jedná o ornamentní skla, bezpečnostní skla a protihluková skla.

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Pokud jste se rozhodli pořídit si nová okna pro svou novostavbu či rekonstrukci využijte naší nabídky a domluvte si nezávaznou a bezplatnou konzultaci s našimi odborníky, kteří Vám pomůžou vybrat správná okna přímo pro danou stavbu..

571 424 052
info@spravnaokna.czNapište nám a my se Vám ozveme

* Povinne údaje