Synego AD

SYNEGO AD perfektní profilový systém. Díky své technické vyspělosti a možnosti kombinace různých typů křídel a rámů nabízí řešení téměř pro každou stavbu. Je vhodný pro novostavby rodinných domů i komerčních budov, ale také pro rekonstrukce domů a panelových domů. Tak jako u systému GENEO je i u systému SYNEGO speciální povrchová úprava HDF (High Definition Finishing).

Systém SYNEGO AD je vyráběn s dvojitým těsněním a ve standardu je použito izolační dvojsklo, které může být nahrazeno za izolační trojsklo. Na výběr jsou dvě varianty okenního křídla. Ploché křídlo PK nebo zakulacené křídlo ZK. Záleží jen na vás, která varianta se vám více líbí.

Technická specifikace

SYNEGO AD

80 mm

Uf = 1,0 W/m2K

REHAU SYNEGO

70/80/100

Ug = 1,1 W/m2K

GU

7/6

Uw = 1,2 W/m2K

dvojité

51 mm

HDF / kašírování / lakování

Barevné varianty

Plastová okna a dveře řady SYNEGO AD se dodávají ve speciálním HDF (High Definition Finishing) bílém provedení. Další možností je tzv. kašírování, kdy jsou okna potažena speciální folií Renolit, Hornschuch nebo Cova v různých barevných dekorech či imitacích dřeva. Základní barevná nabídka obsahuje 12 nejoblíbenějších folií a další dvacet folií najdete v naší rozšířené nabídce. V případě požadavku můžou být plastová okna nastříkána dle vzorníku RAL.

Varianty zasklení

Plastová okna SYNEGO AD jsou standardně zasklena izolačním dvojsklem s koeficientem tepelné propustnosti Ug = 1,1 W/m2K . Mezi jednotlivými skly je použit tzv. teplý distančním rámečkem, který významně omezuje rosení oken v interiéru. Prostor mezi skly vyplňuje inertním plyn - ARGON. Izolační trojsklo lze nakombinovat v různých variantách dle Vašich požadavků. Nejčastěji se jedná o ornamentní skla, bezpečnostní skla a protihluková skla.

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Pokud jste se rozhodli pořídit si nová okna pro svou novostavbu či rekonstrukci využijte naší nabídky a domluvte si nezávaznou a bezplatnou konzultaci s našimi odborníky, kteří Vám pomůžou vybrat správná okna přímo pro danou stavbu..

571 424 052
info@spravnaokna.czNapište nám a my se Vám ozveme

* Povinne údaje