Proč si vybrat právě nás

Jsme firma s tradicí a zkušenostmi od roku 1999. Máme skvělé reference od našich spokojených zákazníků. Pomůžeme vám s výběrem a vše dodáme ,,na klíč,,. Všechny dodávané výrobky splňují deklarované vlastnosti a jsou certifikovány. Poskytujeme nadstandardní záruky v dálce až 10 let. Dodávky realizujeme ve Zlínském, Olomouckém a Moravskoslezském kraji.

0 let
které jsme tady pro Vás
0 %
zakázek získáváme na doporučení
Poděkovali nám

Nevíte si rady a potřebujete poradit?

Zavolejte, napište nebo se rovnou zastavte do naší vzorkové prodejny ve Vsetíně. V příjemném prostředí a pří šálku dobré kávy probereme vaše představy a požadavky, a společně najdeme nejvhodnější řešení pro vaši stavbu.
Napište nám, rádi vám poradíme

  * Povinne údaje

  Volejte nám na 571 424 052
  Pište nám na info@brservis.cz

  Naše reference


  Radim Kucharczyk

  věří našim oknům

  Když jsem vybíral dodavatele oken a dveří pro novostavbu domu, dostal jsem od přátel doporučení na vsetínskou firmu BR servis, kterou jsem kontaktoval. Velmi oceňuji vstřícnost a profesionální přístup všech zaměstnanců firmy, kteří mi poradili a pomohli s výběrem správného typu oken a dveří. Z vlastní zkušenosti můžu firmu BR servis doporučit, a věřím, že i Vy budete spokojeni stejně jako já.

  Radim KUCHARCZYK
  VHK ROBE Vsetín

  1. Seznamte nás s Vaší stavbou

  2. My Vám poradíme a navrhneme vhodné řešení

  3. Dohodneme se na termínu realizace

  4. Provedeme montáž Vašich nových oken

  5. Tím to pro nás nekončí

  1. Seznamte nás s Vaší stavbou

  Pomocí elektronického formuláře, nebo na osobní schůzce nám předáte základní informace týkající se Vaší nemovitosti, do kterém chcete nová okna instalovat. Seznámíte nás s vašimi požadavky na stínící techniku a jiné doplňky, které požadujete.