Dřevěná okna Gold 68

Dřevěná okna GOLD 68 tvoří základní nabídku dřevěných oken. Ve standardu jsou dodávána se základním izolačním dvojsklem s tepelným koeficientem Ug=1,1 Wm2K ve složení 4-16-4. Celková tepelná propustnost oken řady GOLD 68 je Uw=1,1 Wm2K. Eurookna GOLD 68 jsou vhodná do budov, kde nejsou kladeny vysoké požadavky na tepelné vlastnosti oken. Pro novostavby a větší rekonstrukce doporučujeme dřevěná eurookna řady GOLD 92, které spolehlivě splní náročné požadavky a sníží výdaje vynakládané za topení.

Technická specifikace

Gold 68

68 mm

Uf = 1,1 W/m2K

lepený hranol 68 mm

32 mm

Ug = 1,1 W/m2K

Sigenia Aubi Titanum

23 mm

Uw = 1,1 W/m2K

dvojité

4-16-4

robotické stříkání

Barevné varianty

Dřevěná okna a dřevěné dveře GOLD 68 se lakují vodou ředitelnými lazurami od firmy GORI. Robotem prováděné stříkání vrchního laku zajistí jednolitý a dokonalý povrch. Přesná tloušťka vrchní vrstvy je nezbytná pro optimální ochranu dřevěných oken a dveří a správnou funkčnost povrchové úpravy. V základní nabídce je na výběr 12 barevných odstínů lazur a široká škála krycích barev dle stupnice RAL s možností dvoubarevného provedení.

Varianty zasklení

Dřevěná eurookna GOLD 68 jsou standardně zasklena izolačním dvojsklem s koeficientem tepelné propustnosti Ug = 1,1 W/m2K . Mezi jednotlivými skly je použit tzv. teplý distančním rámečkem, který významně zlepšuje celkovou hodnotu Ug. Prostor mezi skly vyplňuje inertním plyn - ARGON. Izolační sklo lze nakombinovat v různých variantách dle Vašich požadavků. Nejčastěji se jedná o ornamentní či dekorativní skla, bezpečnostní skla a protihluková skla.

Charakteristické vlastnosti dřevin

smrk

Smrk

Smrkové dřevo je nejpoužívanější materiál pro výrobu dřevěných oken a dveří. Jeho výhodou je snadná dostupnost, lehká opracovatelnost, a v porovnáním s ostatními dřevinami nízká cena. Nevýhodou je nižší hustota dřeva cca 450 kg/m³. Dřevěná okna ve smrku se vyrábějí z fixníhonebo napojovaného hranolu.

borovice

Borovice

Oblíbený a dostupný materiál pro výrobu dřevěných oken a dveří, který je dobře opracovatelný a velmi trvanlivý. Borovicové dřevo má vyšší hustotu dřeva cca 500 kg/m³ než dřevo smrkové, ale taky vyšší obsah pryskyřice. Dřevěná okna z borovice se vyrábějí z fixního nebo napojovaného hranolu a mají vynikající poměr mezi cenou a kvalitou.

meranti

Meranti

Meranti je exotická dřevina z výraznou kresbou připomínající dub, která se do Evropy dováží z Indonésie či Malajsie. Má velmi dobré mechanické a tepelně-izolační vlastnosti a hustota dřeva je cca 480 kg/m³. Dřevěná okna a dveře z meranti se vyrábějí pouze ve fixním provedení bez podélného napojení.

modřín

Modřín

Larix Sibirica, neboli Modřín sibiřský, je velmi odolná dřevina, která je pro svou tvrdost, výraznou kresbu a krásné načervenalé zbarvení je vhodnou dřevinou pro výrobu dřevěných oken a dveří. Hustota dřeva u modřínu je cca 700 kg/m³ čímž je garantována dlouhá životnost oken a dveří.

dub

Dub

Nejkvalitnější, nejpevnější a nejvytrvalejší dřevina, které se pro výrobu oken a dveří používá. Hustota dubového dřeva je cca 900 kg/m³a hranoly jsou pouze ve fixním provedení. Pokud chcete luxusní dřevěná okna, tak je dub tou správnou volbou.

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Pokud jste se rozhodli pořídit si nová okna pro svou novostavbu či rekonstrukci využijte naší nabídky a domluvte si nezávaznou a bezplatnou konzultaci s našimi odborníky, kteří Vám pomůžou vybrat správná okna přímo pro danou stavbu..

571 424 052
info@spravnaokna.czNapište nám a my se Vám ozveme

* Povinne údaje