Synego MD

SYNEGO MD je perfektní profilový systém. Díky své technické vyspělosti a možnosti kombinace různých typů křídel a rámů nabízí řešení pro všechny stavby.
Je vhodný pro novostavby rodinných domů i komerčních budov, ale také pro rekonstrukce domů a panelových domů. Tak jako u systému GENEO je i u systému SYNEGO MD speciální povrchová úprava HDF (High Definition Finishing).
Systém SYNEGO MD se vyrábí s trojitým těsněním, 2x dorazové + 1x středovým, na výběr jsou dvě varianty okenního křídla. Ploché křídlo PK nebo zakulacené křídlo ZK. Záleží jen na vás, která varianta se vám více líbí.

Rozšířili jsme nabídku o nové elegantní dekory: více informací zde

Technická specifikace

SYNEGO MD

80 mm

Uf = 0,94 W/m2K

REHAU SYNEGO

70/80/100

Ug = 0,5 W/m2K

GU

7/6

Uw = 0,73 W/m2K

trojité

51 mm

HDF/kašírování/lakování

Barevné varianty

Plastová okna a dveře řady SYNEGO MD se dodávají ve speciálním HDF (High Definition Finishing) bílém provedení. Další možností je tzv. kašírování, kdy jsou okna potažena speciální folií Renolit, Hornschuch nebo Cova v různých barevných dekorech či imitacích dřeva. Základní barevná nabídka obsahuje 12 nejoblíbenějších folií a další dvacet folií najdete v naší rozšířené nabídce. V případě požadavku můžou být plastová okna nastříkána dle vzorníku RAL.

Varianty zasklení

Plastová okna SYNEGO MD jsou standardně zasklena izolačním trojsklem s koeficientem tepelné propustnosti Ug = 0,5 W/m2K . Mezi jednotlivými skly je použit tzv. teplý distančním rámečkem, který významně omezuje rosení oken v interiéru. Prostor mezi skly vyplňuje inertním plyn - ARGON. Izolační trojsklo lze nakombinovat v různých variantách dle Vašich požadavků. Nejčastěji se jedná o ornamentní skla, bezpečnostní skla a protihluková skla.

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Pokud jste se rozhodli pořídit si nová okna pro svou novostavbu či rekonstrukci využijte naší nabídky a domluvte si nezávaznou a bezplatnou konzultaci s našimi odborníky, kteří Vám pomůžou vybrat správná okna přímo pro danou stavbu..

571 424 052
info@spravnaokna.czNapište nám a my se Vám ozveme

* Povinne údaje